Přihlášení do obsazovačky :
Prosecký Iron Special (IRON BONUS SPECIAL + 30,- Kč za každý i opakovaný start)
1. runda - startovné 550,- Runda - sobota - 18.05.2024 11:00 Omezení : Herna: Xbowling Prosek Duo Dotazy nebo připomínky k této obsazovačce adresujte přímo:
Jan Babka (603893155) slavoj.revnice@seznam.cz
|
|||
---|---|---|---|
Egert Lukas | Krupinský Jaroslav | Macháčková Lucie | Makovec Jaromír |
Podzemský Marek | |||
(náhradník) | (náhradník) | (náhradník) | (náhradník) |
2. runda - startovné 550,- Runda - sobota - 18.05.2024 13:00 Omezení : Herna: Xbowling Prosek Duo Dotazy nebo připomínky k této obsazovačce adresujte přímo:
Jan Babka (603893155) slavoj.revnice@seznam.cz
|
|||
---|---|---|---|
Blažková Lenka | Janockova Kristýna | Jirsa Miloš | Kolář Jan st. |
Kolářová Hana | Kváča Václav | Mach Libor | Marek Jakub |
Suchánková Míla | |||
(náhradník) | (náhradník) | (náhradník) | (náhradník) |
3. runda - startovné 550,- Runda - sobota - 18.05.2024 15:00 Omezení : Herna: Xbowling Prosek Duo Dotazy nebo připomínky k této obsazovačce adresujte přímo:
Jan Babka (603893155) slavoj.revnice@seznam.cz
|
|||
---|---|---|---|
(náhradník) | (náhradník) | (náhradník) | (náhradník) |
4. runda - startovné 600,- Runda - neděle - 19.05.2024 11:00 Omezení : Herna: Xbowling Prosek Duo Dotazy nebo připomínky k této obsazovačce adresujte přímo:
Jan Babka (603893155) slavoj.revnice@seznam.cz
|
|||
---|---|---|---|
Benda Jan | Blaška Štěpán | Blumentrit Vaclav | Bolen Lukáš |
BOTOR Jaroslav | Červený Matěj | Dvořáček David | Gurgul Lukáš |
Hypius Martin | Korbel Michal | Lacko Lukáš | Lencová Anežka |
Palas Martin | Russ Martin | Štědronský Ondřej | Varga Dalibor |
(náhradník) | (náhradník) | (náhradník) | (náhradník) |
5. runda - startovné 600,- Runda - neděle - 19.05.2024 13:00 Omezení : Herna: Xbowling Prosek Duo Dotazy nebo připomínky k této obsazovačce adresujte přímo:
Jan Babka (603893155) slavoj.revnice@seznam.cz
|
|||
---|---|---|---|
Baborovský Vladimír | Brich Tomáš | Colon Josef | Hvězda Daniel |
Jirků Ladislav | Kvasnička Ondřej | Matějka Antonín | Matoušková Hana |
Parkan Miloš | Pekár Petr | Prokopova Dagmar | Rozporka Radek |
Samek Karel | Soukupová Dana | Štulc Jan | Vlček Josef |
Blažková Lenka (náhradník) | BOTOR Jaroslav (náhradník) | Lencová Anežka (náhradník) | Palas Martin (náhradník) |
All rights reserved to - SILVER LANE PRODUCTION
Core provided by - www.bowlingtournament.eu